logo-mini
dorik-konsept-ozluce-8

Hakkımızda

DORİK İNŞAAT TAAHHÜT SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Müteahhit  Fethi ALTUNTAŞ , Şevket YILMAZ ve inşaat mühendisi Onur ALTUNTAŞ tarafından kurulmuştur. Bursa / Özlüce deki modern ofisinde gerekli her türlü eğitim ve donanıma sahip kadrosuyla taahhüt ve inşaat işleri ile ilgili faaliyetlerini sürdürmektedir.
Sektördeki uzun emek ve çaba sayesinde; 1977 yılından bu yana kazanılan tecrübe ile inşaat yapım, taahhüt  vb. konularda faaliyetlerde bulunulmaktadır.

DORİK İNŞAAT; ileri teknoloji, titiz işçilik, kalite anlayışı ve referanslarıyla müşteri tarafından tercih edilen bir şirket haline gelmiştir. Piyasadaki konumu itibariyle tüm hizmet süreçlerini düzenli olarak kontrol etmekte ve teknolojiye açık yapısıyla yeniliklere sürekli adaptasyon sağlamaktadır.

DORİK İNŞAAT TAAHHÜT SANAYİ VE TİCARET A.Ş.    olarak hizmetlerimiz %100 müşteri memnuniyeti ilkesi ile sunulmaktadır.

anaslide3

Vizyonumuz…

Değişimi, sürekli büyümeyi, atılımı ve stratejiyi kurumsal bir yaşam biçimi olarak benimseyerek çağdaş mekanlar yaratmaktır.

Kalite Politikamız…

DORİK İNŞAAT olarak objektif, analitik güç sayesinde durumu bütünüyle anlar hedeflere ulaşmak için neler gierektiğini görür, yaratıcı bir yaklaşımla gerçekçi planlar geliştirir, doğru ve objektif değerlendirmelerle sonuca gideriz. İnşaat sektörünün farklı alanlarında aynı üstün uzmanlık ve köklü deneyimle hizmet verirken, tamamladığımız her yeni projenin yaşama ve yaşamı hep daha iyiye götürmeyi hedefleyen kurumsal birikimimize yepyeni değerler kattığına inanıyoruz.

En üst düzeyde müşteri memnuniyetini hedefleyerek hizmet ulaştırdığımız her yeni kurum ve her yeni birey de bu değerler zincirinin vazgeçilmez bir parçası olarak aramıza katılıyor. Geleceğin yeni hedeflerini birlikte güvenle karşılıyoruz.

hd sikis porno izle